Neohodnoceno
Přívěs SVLP0650XH20000
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818167898 |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Barva: | stříbrná |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Motiv: | anděl |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| šířka: | 10 mm |
| výška: | 22 mm |
| hloubka: | 1 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
