Neohodnoceno
Přívěs SVLP1117XH20000
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818350580 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| šířka: | 11 mm |
| výška: | 18 mm |
| hloubka: | 1 mm |
Rhodiované stříbro
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 0,74g
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 0,74g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
