Neohodnoceno
Hodiny JVD HX2487.3
| Kategorie: | S plynulým chodem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8592818198151 |
| Speciální funkce: | Plynulý chod |
| Materiál: | plast |
| Barva: | modrá, šedá |
| Typ: | analogové |
| šířka: | 254 mm |
| výška: | 254 mm |
| hloubka: | 27 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
