Neohodnoceno
Přívěsek ZP0279XJ70
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818395932 |
| Barva: | čirá, žluté zlato |
| Materiál: | 14karátové zlato – žluté |
| Ryzost: | 14k 585/1000 |
| Osazení: | zirkon |
| šířka: | 4 mm |
| výška: | 9 mm |
| hloubka: | 4 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
