Neohodnoceno
Přívěs SVLP1538XJ6BI00
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818524134 |
| Barva: | čirá, stříbrná |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Motiv: | srdce |
| Osazení: | zirkon |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| šířka: | 7 mm |
| výška: | 26 mm |
| hloubka: | 2 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
