Neohodnoceno
Přívěs SVLP1526XJ60000
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818523892 |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Barva: | černá, stříbrná |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Motiv: | zvíře |
| Osazení: | smalt |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| šířka: | 11 mm |
| výška: | 16 mm |
| hloubka: | 2 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
