Neohodnoceno
Přívěs SVLP0979SH8GZ00
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818522000 |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Barva: | zelená, žluté zlacení, čirá |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Osazení: | zirkon |
| Povrchová úprava: | IPGold |
| šířka: | 7 mm |
| výška: | 16 mm |
| hloubka: | 6 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
