Neohodnoceno
Přívěs SVLP0968SH8FR00
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818521775 |
| Barva: | stříbrná, vícebarevná |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Osazení: | zirkon |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| šířka: | 6 mm |
| výška: | 19 mm |
| hloubka: | 6 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
