Neohodnoceno
Přívěs SVLP0964SH8M300
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| EAN: | 8592818521713 |
| Barva: | modrá, čirá, stříbrná |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Osazení: | zirkon |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| šířka: | 11 mm |
| výška: | 23 mm |
| hloubka: | 3 mm |
Popis produktu není dostupný
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
