Neohodnoceno
Přívěs SVLP0961XH2GO00
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8592818293467 |
| Barva: | žluté zlacení |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Motiv: | křížek |
| Osazení: | bez kamene |
| Povrchová úprava: | IPGold |
| šířka: | 29 mm |
| výška: | 13 mm |
Žluté zlacení
zirkony - bílá
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 1,12g
zirkony - bílá
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 1,12g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
