Neohodnoceno
Přívěs SVLP0816XH2GO00
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592818293542 |
| Barva: | žluté zlacení, čirá |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Osazení: | zirkon |
| Povrchová úprava: | IPGold |
| šířka: | 19 mm |
| výška: | 12 mm |
Žluté zlacení
zirkony - bílá
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 1,10g
zirkony - bílá
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 1,10g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
