Neohodnoceno
Náušnice SVLE1257XH2GO00
| Kategorie: | Náušnice |
|---|---|
| EAN: | 8592818352683 |
| Typ náušnic: | kruhy |
| Materiál: | rhodiované stříbro |
| Barva: | žluté zlacení |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Motiv: | srdce |
| Typ zapínání náušnic: | kloub - kruhy |
| Povrchová úprava: | IPGold |
| šířka: | 4 mm |
| výška: | 15 mm |
| hloubka: | 15 mm |
Rhodiované stříbro
Žluté zlacení
zirkony - bílá
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 2,74g
Žluté zlacení
zirkony - bílá
ryzost: Ag 925/1000
hmotnost: 2,74g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
