Neohodnoceno
Náramkové hodinky JVD basic J7125.1
| Kategorie: | Dívčí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592818025006 |
| Speciální funkce: | Pouzdro z bezniklové slitiny, Vodotěsnost 5 ATM, Japonský strojek – Miyota, Minerální tvrzené sklíčko |
| Vodotěsnost: | 5 ATM |
| Šířka řemínku: | 14 mm |
| Materiál: | bezniklová legovaná ocel |
| Barva: | červená, bílá, stříbrná |
| Motiv: | srdce, elegantní |
| Typ řemínku: | polyuretanový |
| Strojek: | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| Průměr pouzdra: | 28 mm |
| Číselník: | arabská čísla |
| šířka: | 28 mm |
| výška: | 33.5 mm |
Dětské náramkové hodinky s jednoduchými motivy srdíček na řemínku a číselníku. Jistě oceníte také dobře čitelný a přehledný číselník pro snadné odezírání času.
- barevná korunka
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
