Neohodnoceno
Hodiny JVD HX2472.7
| Kategorie: | Hodiny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8592818147104 |
| Speciální funkce: | Plynulý chod |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | plast, sklo |
| Typ: | analogové |
| šířka: | 310 mm |
| výška: | 310 mm |
Sháníte hodiny, které nebudou pouze bytovým doplňkem, ale budou i praktické? Vyberte si jedny z naší nabídky plastových hodin s vypouklým sklem HX2472.
Hodiny jsou jednoduché, dokonale čitelné a hodí se zejména do prostor se zvýšenou vlhkostí, jako jsou kuchyně, kde by dřevo zbytečně trpělo a mohlo by praskat. Zároveň Vás díky plynulému chodu nebude obtěžovat klasické tikání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
