Neohodnoceno
Budík Q JVD rose SRP962.10
| Kategorie: | Budíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592818110092 |
| Speciální funkce: | Osvětlení, Opakování zvonění 4 min., Plynulý chod, Budík |
| Zvonění: | Pípání |
| Materiál: | plast |
| Barva: | rosegold |
| Typ: | analogové |
| šířka: | 78 mm |
| výška: | 80 mm |
| hloubka: | 42 mm |
Nový budík s moderním designem. Mezi jeho výhody patří například osvětlení číselníku. Zajisté oceníte také opakované buzení a tichý chod, který vám zajistí ničím nerušený spánek a velmi rozumnou cenu.
- malé rozměry
- klasický vzhled
- tichý plynulý chod
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
